HRVATSKA AUTORSKA AGENCIJA – CENTAR ZA INTELEKTUALNO VLASNIŠTVO d.o.o.

OIB: 93451064376
Sjedište društva - Ribnjak 40
10000 Zagreb
Tel.: +385 1 4828 060 
Fax.: + 385 1 4921 195
Email: info@haa.hr

Kontakt


HRVATSKA AUTORSKA AGENCIJA – CENTAR ZA INTELEKTUALNO VLASNIŠTVO d.o.o.
OIB: 93451064376
Sjedište društva - Ribnjak 40, 10 000 Zagreb

Tel.: +385 1 4828 060 
Fax.: +385 1 4921 195
Email: info@haa.hr
 
Silvije Hraste, odvjetnik – prokurist
silvije.hraste@hraste-partneri.hr
Mob.: +385 91 414 7699
 
Emina Ridzak, odvjetnica – prokuristica
emina.ridzak@hraste-partneri.hr
Tel.: +385 1 48 28 060

Ivana Nobilo – prokuristica
ivana.nobilo@haa.hr
Tel.: +385 1 49 21 196

Martina Jurak – administrativna tajnica
martina.jurak@haa.hr
Mob.: +385 91 536 0990
 
Odjel za autorska i srodna prava
Odjel za deponiranje intelektualnog vlasništva

Ribnjak 12-14, 10 000 Zagreb
 
Maja Floreani, dipl.iur. – direktorica
Odjel za autorska i srodna prava inozemnih autora
Odjel za deponiranje intelektualnog vlasništva
maja.floreani@haa.hr
Tel.: +385 1 48 40 047
 
Boris Gregorić – prokurist
borisgregoric@yahoo.com
Mob.: +385 99 822 8544
 
Đurđica Paić – voditeljica odjela
Odjel za autorska i srodna prava domaćih autora
Odjel za deponiranje intelektualnog vlasništva
djurdjica.paic@haa.hr
Tel.: +385 1 48 11 055
 
Ina Zlonoga
ina.zlonoga@haa.hr
Tel.: +385 1 48 40 044
Fax.: +385 1 48 17 122
 
Odjel za računovodstvo i knjigovodstvo
Ribnjak 12-14, 10 000 Zagreb

Nada Blažina - voditeljica odjela
nada.blazina@haa.hr
Tel.: +385 1 48 17 127
Fax.: +385 1 48 17 122
 
Vida Mandić - asistentica odjela
vida.mandic@haa.hr
Tel.: +385 1 48 40 049 

Print Bookmark and Share